Máme za sebou záverečné 13. jesenné kolo, počas ktorého sa v riadnom termíne predstavili len tímy dospelých a dorastu. Žiaci budú svoje zápasy dohrávať v závislosti od aktuálnej situácie pravdepodobne počas najbližšieho víkendu.

ŠK Prameň Kováčová U15 – Sklotatran Poltár U15  Odložené

Náš gól: 

Zostava: 

Striedali:  

Tréner: Ján Hruška

ŠK Prameň Kováčová U13 – Sklotatran Poltár U13  Odložené

Naše góly: 

Zostava: 

Tréner: Miroslav Straško

Sklotatran Poltár U11

Fotogalériu z tréningu futbalovej školičky nájdete tu

MFK Krupina – Sklotatran Poltár U19 5:0 (4:0)

Náš gól: 

Zostava: Dalibor Kojnok, Ján Drugda, Jakub Ťažký, Jakub Rábik, Kristián Kojnok, Róbert Sedláček, Dominik Ďurian, Martin Hanuliak, Patrik Semerák, Adam Illéš, Kristián Berky 

Striedali: Jaroslav Sendrei, Denis Mušuka, Adrian Starove,

Tréner: Pavol Ďuriško

MFK Zvolen – Sklotatran Poltár 0:1 (0:1)

Náš gól: 14. Martin Rác

Slovo trénera:

” Do zápasu sme mali asi najlepší vstup z celej jesennej časti. Boli sme koncentrovaní, sebavedomí, dôrazní a zároveň ofenzívne naladení. Dokázali sme si vypracovať veľké gólové príležitosti, stretliť jeden platný, ako aj jeden neplatný gól. Spätne ale môžeme povedať, že sme do úvodu dali toľko energie, že neuznaný 2. gól nás mrzel do konca zápasu. 

Druhý polčas bol už viacej o bojovnosti ako o futbale, no hráči ukázali, že bojujú jeden za druhého a chcú pre Poltár vybojovať krásny jesenný výsledok.

Za prístup k tomuto zápasu, ako aj za celú jesennú časť patrí hráčom veľká vďaka!

Zostava: Richard Šága, Miroslav Sarvaš (78. Dominik Oláh), Milan Vilhan, Miroslav Kojnok, Patrik Ďurica, Miroslav Gálik, Martin Rác, Zoltán Rorák (57. Ján Skýpala), Róbert Berky, Peter Valentýni (69. Michal Škalák), Patrik Husanik

Tréner: Jozef Danko

Budúci týždeň nás pravdepodobne čakajú žiacke dohrávky, a potom už zaslúžený krátky odpočinok. To však nie je koniec! Následne naše tímy začnú prechodné obdobie, ktoré bude trvať takmer až do vianoc. Neustále sa snažíme o zlešpovanie tréningového procesu mládeže, preto veľmi pekne ďakujeme nádácii SPP za možnosť zakúpiť novú sadu lôpt pre naše žiacke kategórie! 

Nadácia SPP

Tento projekt bol zrealizovaný vďaka nadácii SPP 

Pin It on Pinterest