Rok 2021 bol pre všetkých športovcov veľmi náročný. Začiatok aj koniec roka sa niesli v znamení rôznych zákazov, mládežníckych zápasov bolo pomenej, tímové výsledky boli po dlhej prestávke rôzne. Napriek tomu by sme chceli niekoľko našich mládežníckych hráčov oceniť.

Spoločnosť Demišport nášmu klubu venovala 3 futbalové lopty podpísané reprezentantmi Slovenska. Tieto 3 lopty sme sa rozhodli venovať našim „naj“ hráčom z kategórie prípravky, mladších a starších žiakov.

Foto: 

Na futbale je krásne to, že podľa rôznych kritérií môžeme nájsť rôznych „naj“ hráčov. My sme sa rozhodli vyzdvihnúť predovšetkým prístup daných hráčov. Prístup k povinnostiam, prístup k zápasom ako aj k tréningom, ochotu pracovať na sebe aj mimo tréningu, ochotu pomôcť spoluhráčom a v konečnom dôsledku tak pomôcť celému tímu. V každej kategórií by sme našli viacero hráčov, ktorí by si zaslúžili pochvalu, no verejné ocenenie za rok 2021 udeľujeme Matejovi Miklošovi (kategória prípraviek), Jánovi Bangovi (mladší žiaci) a Adamovi Cienikovi (starší žiaci).

Trojica týchto hráčov obdrží svoje ocenenia, rovnako ako ostatní hráči svoje pochvaly, na prvých tréningoch roka 2022 od svojich trénerov.

Srdečne gratulujeme, a všetkým našim hráčom prajeme veľa pekných športových chvíľ v roku 2022!  

Pin It on Pinterest