1. júla, netradične už po 3 dňoch letnej prestávky, sa hráčom A tímu Sklotatranu Poltár začala príprava na novú sezónu 2021/2022. V priestoroch nášho domáceho štadióna tak hráči stihli vo štvrtok a v piatok absolvovať úvodné dve tréningové jednotky.

Počas krátkej prestavky došlo k zmene na pozícii hlavného trénera. Namiesto doterajšieho trénera Michala Karáseka povedie náš tím Jozef Danko. K ukončenie spolupráce s  odcházajúcim trénerom došlo v období medzi sezónami po vzájomnej dohode. K jeho odchodu sa vyjadril predseda klubu, Ján Skýpala: 

“Tréner Karásek strávil v našom klube dve sezóny. Počas tohto turbulentého obdobia nám veľmi pomohol, za čo sme mu všetci nesmierne vďační. Keď sme pred dvoma rokmi zachraňovali náš klub, musel v niekoľkých zápasoch dokonca aj hrať, no napriek tomu do toho išiel a podržal nás v časoch, kedy sa od nás mnohí odvracali. O to ťažšie sa rodilo toto rozhodnutie. Po dôkladnom zvážení sme však dospeli k záveru, že tím potrebuje nový impulz. Trénerovi Karásekovi sa aj touto cestou chceme veľmi pekne poďakovať za jeho prácu v prospech nášho futbalu, a popriať mu všetko dobré v ďalšom živote. ” 

“Trénerovi Karásekovi sme všetci nesmierne vďační…” Ján Skýpala

Pod vedením nového trénera sa tak v letnej príprave naši hráči postupne stretnú proti tímu z Krupiny (11.7.2021, doma) a proti tímu Fiľakova (17.7.2021, vonku).  Už počas víkendu 24.-25. júla čaká našich hráčov zápas prvého kola Slovenského pohára na pôde tímu z Hnúšte. V 1. kole nového súťažného ročníka by sme mali 1.8.2021 na domácom ihrisku privítať tím Detvy.

O presných časoch zápasov, ako aj o novinkách v kádri vás budeme postupne informovať.

Pin It on Pinterest