Ako iste už mnohí viete, od 1.11.2021 vstupuje okres Poltár do čiernej farby Covid automatu (3. stupeň ohrozenia). Nakoľko ochorenia aktuálne často postihujú aj deti školského veku, rozhodli sme sa v danom týždni úplne prerušiť tréningový proces všetkých kategórií v našom klube!

“Futbalová školička, prípravka ako aj mladší žiaci by teoreticky mohli pokračovať v tréningovom procese bez ohľadu na aktuálny stupeň varovania Covid automatu (deti do 12 rokov sa radia do kategórie “plne očkovaní”, pričom máme k dispozícii očkovaných trénerov), no aj my chceme svojou trochou prispieť k tomu, aby sme čo najskôr mohli vykonávať tréningový proces všetkých kategórií úplne bez obmedzení. Vnímame, že množstvo prípadov ochorenia sa aktuálne objavuje u detí školského veku, preto chceme aspoň na istý čas obmedziť aj naše stretávanie sa.” 

Fotogalériu z tréningu športovej školičky nájdete tu

V sobotu, 30.10.2021, čaká našich žiakov ešte dohrávané stretnutie na ihrisku Kováčovej. Tým sa oficiálne uzatvorí jesenná časť súťažného ročníka 2021/2022 v našom klube.

“Sme radi, že sme mohli dohrať všetky jesenné zápasy aktuálneho futbalového ročníka. Športové následky dvoch predčasne ukončených sezón nás budú, predovšetkým v mládeži, sprevádzať ešte dlhé roky, preto si veľmi vážime každú jednu hernú minútu pre našich mládežníkov. ” 

O našom ďalšom postupe vás budeme informovať. 

Jozef Danko

Športový riaditeľ mládeže

Pin It on Pinterest